Webcastturkey ile iletişimde yeni deneyimlere hazır mısınız?

İletişim    |   

Sıkça Sorulan Sorular   |   

+90 212 341 08 67
proje@webcastturkey.com

Whatsapp Destek Hattı
0543 961 90 38

images

İnternet Canlı Yayın Hizmetleri

Tüm etkinliklerinizin yayıncılık alt yapısını sağlayıp, yedekli sistemlerimizle, kendi internet sitenizden kesintisiz bir şekilde tüm dünyaya yayınlamaktayız.

images

Digital Montaj Hizmetleri

Yapılan çalışmaların digital montaj işlemleri deneyimli ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Yeni sosyal medya için ve tv programları için hazırlanan videolarınızın müzik, görüntü ve animasyon olarak düzenliyoruz.

images

Reji Yayın Sistemleri

Çok kameralı çekim imkanları sunmaktayız. Etkinlik veya projelerinizin çekimlerinde görsel olarak izleyiciye anlatılmak istenilen detayları kolaylıkla gösterebileceğiniz bir sistemdir.

images

Eğitim Film Yapımı

Firmanızın ürün tanıtımı, personel eğitimi ve tüm iç organizasyonlarınızın kısa filmlere dönüşmesini sağlıyoruz.

images

Etkinlik Video Çekimleri

Yapacağınız tüm etkinlikleri deneyimli kamera ve kurgu ekibimizle istediğiniz platformlarda yayınlamak üzere DVD yada dijital ortamda teslim ediyoruz.

images

Canlı Yayın Araç Hizmeti

Etkinliklerinizin yurtiçi ve yurtdışı televizyon kanallarına yada yüksek çözünürlükte başka bir noktaya aktarılmasını, uydu hizmeti ile sağlamaktayız.

images

Spor Müsabakaları Çekim ve Canlı Yayınları

Spor müsabakaları ve etkinliklerini çoklu kamera sistemleri ile internet üzerinden canlı yayın olarak aktarmaktayız.

images

Konferans, Kongre, Toplantı Çekim ve Canlı Yayınları

Yurtiçi ve yurtdışındaki tüm konferans, kongre yada toplantılarınızı istediğiniz sosyal platformdan canlı yayınını gerçekleştiriyoruz.

images

Ameliyat Canlı Yayınları

Son teknoloji, full HD, uzaktan kumanda edilen robot kameralar ile ameliyathane düzenini ve sterilizasyonunu koruyarak hedeflenen görüntüler ekranlara aktarılmaktadır.

images

Mezuniyet

Üniversite ve diğer tüm okulların mezuniyet etkinliklerini sosyal platformlardan, okulların internet sitelerinden ve mezuniyet alanına kurulan led ekranlardan canlı olarak yayınlamaktayız.

images

Festivaller

Belediyelerin ve üniversitelerin tüm etkinliklerini (konser, yarışma oyun, konuşma vb.) sosyal platformlardan canlı olarak yayınlıyoruz.

images

Havadan Çekim

Havadan son sistem ekipmanlarımız ile yüksek kalite görüntü kaydı ve canlı yayınları ile internet ve led ekranlara aktarımını sağlıyoruz.

images

Stüdyo

Özel toplantı yada canlı yayınlarınız için stüdyo ve gerekli tüm teknik ekipmanları sağlıyoruz.

images

Sosyal Medya Hizmetlerimiz

Youtube, Twitter ve FaceBook platformlarından bir kamera veya reji sistemi ile aynı anda canlı yayın hizmetlerini HD kalitesinde aktarıyoruz.

images

Özel Gün Çekimleri

Konusunda deneyimli kameraman ve kurgu ekibimizle düğün, nişan, doğum günü, kuruluş, yıldönümü, açılış gibi özel organizasyonlarınızı canlı yayın ve DVD, dijital ortamda teslimini yapıyoruz.

Webcastturkey ile iletişimde yeni deneyimlere hazır mısınız?

BİZE ULAŞIN